Kto zostanie Burmistrzem Nysy?

Kto zostanie Burmistrzem Nysy?

Czas głosowania minie pn lut 04, 2019 1:10 pm

Kordian Kolbiarz - Komitet Kordiana Kolbiarza
232
55%
Rajmund Miller - Platforma Obywatelska
42
10%
Piotr Smoter - Liga Nyska
41
10%
Janusz Chabiński - Prawo i Sprawiedliwość
3
1%
Tomasz Hankus - własny komitet
105
25%

Liczba głosów: 423
Awatar użytkownika
ony21nysa
Site Admin

pn wrz 10, 2018 8:11 am

TaKiJa pisze:
ndz wrz 09, 2018 7:47 pm
Skąd wyście tego Millera wytrzasneli?
Dziś wiemy, że Jolanta Trytko startuje, także pierwsze doniesienia świadczyły o kandydacie w postaci Millera.
TaKiJa

ndz wrz 09, 2018 7:47 pm

Skąd wyście tego Millera wytrzasneli?
Awatar użytkownika
ony21nysa
Site Admin

czw sie 16, 2018 6:24 pm

Jolo pisze:
czw sie 16, 2018 3:09 pm
Talar pisze:
śr sie 15, 2018 6:36 pm
Nysa - zero perspektyw na życie a tym bardziej nie mówię o przyszłości w tym mieście.
Kolbiarze i inne Janusze już tak zatruły to miasto że jedynie co się zmienia tam to dni tygodnia i nic więcej... Zadłużenie okrutnie wielkie i jeszcze będzie większe a sukcesy? Jakie sukcesy? Hala sportowa, obwodnica czy inny pic na wodę. FSD ukazuje "przedsiębiorczość" naszych wszechwładnych oraz co to za patologia administracyjno-finansowa. A praca dla młodych? Oczywiście za 2000zł... Można kogoś zabić śmiechem...
Jestem dumny że pochodzę z Nysy ale ogarnia mnie wstyd i hańba jak pomyślę o ludziach którzy tę gminę reprezentują i tym bajzlem zarządzają.
PROPONUJE SIE STUKNAC W DURNA GŁÓWKĘ. NYSA RUSZYLA ISTRO DO PRZODU ZA KADENCJI KOLBIARZA

Ruszyła to fakt, ale jestem dalej tego zdania, że ciężko się żyje w Nysie. Widać poprawę i cieszę się z kolejnych inwestycji prywatnego sektora, ale to nadal mało.

Bardzo proszę o nie obrażanie innych forumowiczów takimi sformułowaniami, bo nie o to tu chodzi. :)
Jolo

czw sie 16, 2018 3:09 pm

Talar pisze:
Nysa - zero perspektyw na życie a tym bardziej nie mówię o przyszłości w tym mieście.
Kolbiarze i inne Janusze już tak zatruły to miasto że jedynie co się zmienia tam to dni tygodnia i nic więcej... Zadłużenie okrutnie wielkie i jeszcze będzie większe a sukcesy? Jakie sukcesy? Hala sportowa, obwodnica czy inny pic na wodę. FSD ukazuje "przedsiębiorczość" naszych wszechwładnych oraz co to za patologia administracyjno-finansowa. A praca dla młodych? Oczywiście za 2000zł... Można kogoś zabić śmiechem...
Jestem dumny że pochodzę z Nysy ale ogarnia mnie wstyd i hańba jak pomyślę o ludziach którzy tę gminę reprezentują i tym bajzlem zarządzają.
PROPONUJE SIE STUKNAC W DURNA GŁÓWKĘ. NYSA RUSZYLA ISTRO DO PRZODU ZA KADENCJI KOLBIARZA
Awatar użytkownika
ony21nysa
Site Admin

czw sie 16, 2018 8:08 am

Nie dziwie się temu komentarzowi, bo ciężko jest żyć w Nysie.
Znajomi tylko kończą szkołę średnia lub studia, następnie pakują się i jadą do większego miasta.
Dla mnie najważniejszą sprawą jest inwestycja Umicoru, jak również innych firm, które chcą budować się na strefie ekonomicznej.
Bez godnej pracy i płacy Nysa umiera. Dlatego tak bardzo zależy mi na wyborach, by każdy z mieszkańców mógł przeczytać program wyborczy i zapoznać się z sylwetką kandydata.
Puste hasła wyborcze niech wsadzą sobie w kieszeń. Potrzebujemy konkretnych ludzi na konkretnym stanowisku.

https://www.facebook.com/events/218025738878640/?ti=icl
Talar

Awatar użytkownika
ony21nysa
Site Admin

śr sie 15, 2018 12:36 pm

Usunięty został jedynie jeden komentarz, gdyż łamał nasz regulamin. Konta GrubyGołębiu nigdy nie miałeś, ale nic straconego. Zapraszamy do rejestracji :)
GrubyGołąb

śr sie 15, 2018 11:26 am

Dlaczego usunięto mój post?
GrubyGołąb

ndz lip 22, 2018 3:32 pm

MieszkankaNysy pisze:
czw lip 19, 2018 1:45 pm
Ciagle słyszy się o jakimś zadłużeniu miasta, który jest tylko zabiegiem politycznym i cieszę się, że burmistrz Kolbiarz realizuje wpswoje plany nie bawiąc się w te gierki.
Dawno Nysa nie miała takiego burmistrza 8-)

Mój głos wędruje do Kordiana Kolbiarza
GrubyGołąb

ndz lip 22, 2018 3:17 pm

Kolbiarz to kredyty. Kolbiarz to wizualizacje bez pokrycie. Kolbiarz to praca dla swoich. Kolbiarz to przeciwnik przedsiębiorców. Kolbiarz okłamał mieszkańców w sprawie bonu. Kolbiarz na NIE.
ODPOWIEDZ