Strona 1 z 1

Re: Czwartki lekkoatletyczne na stadionie Stali Nysa

: pt sie 24, 2018 10:02 am
autor: ony21nysa
„CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE”
Stadion Miejski - 23.08.2018 r.

​W dniu 23.08.2018 r. na Stadionie Miejskim przy ul. Kraszewskiego odbyły się kolejne zawody w ramach „Czwartków lekkoatletycznych 2018”. W imprezie wzięło udział 98 zawodników. W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli:
PRZEDSZKOLAKI
Dziewczęta – tor przeszkód
I miejsce – Laura Mazurkiewicz – 11,48 s
II miejsce – Lena Dytko – 11,81 s
III miejsce – Łucja Salachna – 12,13 s
Chłopcy – tor przeszkód
I miejsce – Dawid Dąbrowski – 9,79 s
II miejsce – Jakub Gromuł – 10,23 s
III miejsce – Antoni Salachna – 10,39 s

Bieg na 50 m - dziewczęta
I miejsce – Lena Dytko – 10,11 s
II miejsce – Anna Szcześniak – 10,36 s
III miejsce – Laura Mazurkiewicz – 10,40 s
Chłopcy - chłopcy
I miejsce – Dawid Dąbrowski – 8,85 s
II miejsce – Antoni Salachna – 9,14 s
III miejsce – Jakub Gromuł – 9,39 s

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – II
Bieg na 50 m - dziewczęta
I miejsce – Natalia Lechowicz – 9,22 s
II miejsce – Izabela Jezierska – 9,50 s
III miejsce – Luiza Włodarczyk – 9,60 s
Bieg na 50 m - chłopcy
I miejsce – Bartosz Daniel – 8,26 s
II miejsce – Kacper Buczma – 8,30 s
III miejsce – Antoni Mikoda – 8,33 s

Skok w dal - dziewczęta
I miejsce – Nina Tarasek – 2,47 m
II miejsce – Izabela Jezierska – 2,41 m
III miejsce – Matylda Baratsino – 2,11 m
Skok w dal – chłopcy
I miejsce – Kacper Buczma – 2,94 m
II miejsce – Wojciech Trzaskowski – 2,92 m
III miejsce – Bartosz Daniel – 2,57 m

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. III - IV
Bieg na 100 m - dziewczęta
I miejsce – Wiktoria Ferlyjiwska – 16,10 s
II miejsce – Natalia Blacharska – 16,32 s
III miejsce – Wiktoria Dykta – 16,52 s

Bieg na 100 m - chłopcy
I miejsce – Oskar Dudek – 16,61 s
II miejsce – Filip Tomaszewski – 17,18 s
III miejsce – Bartosz Żabicki – 17,29 s
Skok w dal - dziewczęta
I miejsce – Milena Maj – 3,18 m
II miejsce – Magda Trzaskowska – 3,06 m
III miejsce – Wiktoria Ferlyjiwska – 2,98 m
Skok w dal – chłopcy
I miejsce – Oskar Dudek – 3,34 m
II miejsce – Filip Tomaszewski – 3,22 m
III miejsce – Mateusz Sosulski – 3,06 m

Rzut piłeczką palantową – dziewczęta
I miejsce – Wiktoria Dykta – 24,30 m
II miejsce – Weronika Duda – 16,50 m
III miejsce – Oliwia Trawka – 15,00 m
Rzut piłeczką palantową – chłopcy
I miejsce – Mateusz Sosulski – 27,80 m
II miejsce – Paweł Niziołek – 25,50 m
III miejsce – Amadeusz Dubyk – 25,10 m

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. V - VI

Skok w dal – dziewczęta
I miejsce – Daria Chmura – 3,78 m
II miejsce – Hanna Kownacka – 3,26 m
III miejsce – Roksana Wilk – 2,50 m
Skok w dal – chłopcy
I miejsce – Adrian Malara – 3,93 m
II miejsce – Mariusz Wajskopf – 3,55 m
III miejsce – Tobias Kupis – 3,50 m

Rzut piłeczką palantową – chłopcy
I miejsce – Tobiasz Kupis – 40,00 m
II miejsce – Mariusz Wajskopf – 34,60 m
III miejsce – Adrian Malara – 31,40 m



Uczestnicy zawodów otrzymali medale, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodycze.
Ostatnie zawody „Czwartków Lekkoatletycznych 2018”odbędą się 30 sierpnia 2018 r.
Organizatorem zawodów jest Agencja Rozwoju Nysy oraz Urząd Miejski w Nysie. Sponsor główny zawodów – Intersnack.

Zdjęcia wykonał: Piotr Marchwiński

Re: Czwartki lekkoatletyczne na stadionie Stali Nysa

: pt sie 10, 2018 12:37 pm
autor: ony21nysa
„CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE”
Stadion Miejski - 9.08.2018 r.

​W dniu 9.08.2018 r. na Stadionie Miejskim przy ul. Kraszewskiego odbyły się kolejne zawody w ramach „Czwartków lekkoatletycznych 2018”. Pomimo upalnej pogody w imprezie wzięło udział 90 zawodników. W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli:
PRZEDSZKOLAKI
Dziewczęta – tor przeszkód
I miejsce – Marta Sawko – 11,13 s
II miejsce – Laura Mazurkiewicz – 11,26 s
III miejsce – Hanna Folmering – 11,66 s
Chłopcy – tor przeszkód
I miejsce – Dawid Dąbrowski – 10,16 s
II miejsce – Antoni Salachna – 10,41 s
III miejsce – Olgierd Szczerbicki – 11,57 s

Bieg na 50 m - dziewczęta
I miejsce – Marta Sawko – 8,32 s
II miejsce – Hanna Folmering – 9,20 s
III miejsce – Anna Szcześniak – 9,42 s
Chłopcy - chłopcy
I miejsce – Dawid Dąbrowski – 7,70 s
II miejsce – Antoni Salachna – 8,16 s
III miejsce – Mateusz Trzaska – 9,25 s

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – II
Bieg na 50 m - dziewczęta
I miejsce – Hanna Jurczyk – 8,24 s
II miejsce – Matilda Boracino – 8,62 s
III miejsce – Natasza Mazańska – 8,90 s
Bieg na 50 m - chłopcy
I miejsce – Kacper Buczma – 7,75 s
II miejsce – Wojciech Trzaskowski – 8,00 s
III miejsce – Aleksander Piechnik – 8,25 s

Skok w dal - dziewczęta
I miejsce – Hanna Jurczyk – 2,27 m
II miejsce – Natasza Mazańska – 2,23 m
III miejsce – Maria Czech – 1,82 m
Skok w dal – chłopcy
I miejsce – Wojciech Trzaskowski – 2,70 m
II miejsce – Kacper Buczma – 2,64 m
III miejsce – Antoni Mikoda – 2,56 m

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. III - IV
Bieg na 100 m - dziewczęta
I miejsce – Milena Maj – 16,65 s
II miejsce – Magda Trzaskowska – 17,04 s
III miejsce – Hanna Król – 17,20 s

Bieg na 100 m - chłopcy
I miejsce – Igor Sawko – 16,50 s
II miejsce – Oskar Dudek – 16,82 s
III miejsce – Bartosz Żabnicki– 17,06 s
Skok w dal - dziewczęta
I miejsce – Milena Maj – 3,30 m
II miejsce – Magda Trzaskowska – 3,10 m
III miejsce – Oliwia Piechnik – 2,67m
Skok w dal – chłopcy
I miejsce – Oskar Dudek – 3,36 m
II miejsce – Filip Tomaszewski – 3,03 m
III miejsce – Tomasz Gardas – 2,85 m

Rzut piłeczką palantową – dziewczęta
I miejsce – Hanna Król – 17,50 m
II miejsce – Hanna Jurczyk – 15,30 m
III miejsce – Kinga Broda – 14,30 m
Rzut piłeczką palantową – chłopcy
I miejsce – Tomasz Gardas – 30,50 m
II miejsce – Mateusz Sosulski – 20,80m
III miejsce – Stanisław Czech – 16,50 m

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. V - VI
Bieg na 200 m - dziewczęta
I miejsce – Kinga Różak – 31,67 s
II miejsce – Zuzanna Maj – 36,85 s
III miejsce – Maria Nowak – 37,22 s

Bieg na 200 m - chłopcy
I miejsce – Oskar Skirzewski – 29,25 s
II miejsce – Wojciech Mazański – 30,23 s
III miejsce – Tobiasz Kupis – 32,42 s

Skok w dal – chłopcy
I miejsce – Oskar Skirzewski – 4,70 m
II miejsce – Adrian Malara – 4,15 m
III miejsce – Wojciech Mazański – 3,90 m

Rzut piłeczką palantową – chłopcy
I miejsce – Oskar Chichłowski– 32,00 m
II miejsce – Michał Raczek – 27,00 m
III miejsce – Adrian Malara – 18,80 m

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. VII - VIII
Rzut piłeczką palantową – dziewczęta
I miejsce – Weronika Podolska – 27,00 m
II miejsce – Oliwia Furmanek – 27,00 m
III miejsce – Kinga Różak – 16,00 m


Uczestnicy zawodów otrzymali medale, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodycze.
Kolejne spotkania odbędą się w dniach 16, 23, 30 sierpnia 2018 r.
Organizatorem zawodów jest Agencja Rozwoju Nysy oraz Urząd Miejski w Nysie. Sponsor główny zawodów – Intersnack.

Czwartki lekkoatletyczne na stadionie Stali Nysa

: śr sie 08, 2018 1:37 pm
autor: ony21nysa
W każdy czwartek do końca wakacji na terenie stadionu Stali Nysa odbywają się lekkoatletyczne zawodu dla najmłodszych mieszkańców Nysy.

Dla każdego uczestnika przewidziany jest słodki poczęstunek, a dla najlepszych dyplomy z medalem.

ForumNysy.pl już jutro przedstawi wyniki w poszczególnych konkurencjach.

Zapraszamy